Zaufali nam

Zaufali nam

Od września 2017 r. zapewniamy opiekę fizjoterapeutyczną w poznańskim oddziale Deloitte – jednej z największych firm doradczych na świecie. Pracownik biurowy, każdego dnia narażony jest na wiele przeciążeń, wynikających z długotrwale przyjmowanej pozycji siedzącej przed komputerem. Naszym celem jest usuwanie nagromadzonych napięć, relaksacja i edukacja pracowników w zakresie ergonomii stanowiska pracy.
Hotel Blow Up Hall 5050
Od 2015 r. jesteśmy do dyspozycji gości hotelowych Blow Up Hall 5050- jednego z najbardziej awangardowych i luksusowych hoteli w Polsce. Zapewniamy szeroką ofertę masaży, wysoką dyspozycyjność oraz znajomość języków obcych.
Uniwersytet III wieku w Tarnowie Podgórnym
Od 2017 r. jesteśmy związani miłą współpracą ze słuchaczami Uniwersytetu III wieku, którym zapewniamy regularne treningi, dostosowane do ich wieku i stanu zdrowia. Celem programu ćwiczeń jest przede wszystkim poprawa sprawności funkcjonalnej, siły mięśniowej i koordynacji naszych podopiecznych.
​Rada Osiedla Strzeszyn w Poznaniu

Nieprzerwanie, od 2011 r., przeprowadzamy łagodne ćwiczenia dla seniorów, które organizowane są z ramienia Rady Osiedla Strzeszyn Grecki. Zajęcia dedykowane są osobom po 55 roku życia, które chcą zadbać o swoje zdrowie, poprawić zakres ruchomości stawów, zwiększyć siłę, koordynację oraz zabezpieczyć struktury mięśni i stawów przed ich naturalnym procesem przykurczu i starzenia.

Realizacja: Template design